دندانپزشکی اقساطی در سعادت آباد

دندانپزشکی اقساطی در سعادت آباد

دندانپزشکی قسطی در سعادت آباد

روزانه افراد زیادی برای رفع عیوب دندان های خود به دندان پزشکی ها مراجعه می کنند. بعضی از افرار برای زیبا تر کردن دندان ها و بعضی دیگر برای رفع عیوب دندان به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه می کنند. افرادی که برای زیبایی مراجعه می کنند معمولا از روش های لمینت، کامپوزیت و … استفاده می کنند. همچنین افرادی که برای رفع عیوب دندان به کلینیک دندانپزشکی مراجعه می کنند ممکن است از روش پر کردن دندان، عصب کشی و … استفاده کنند. ما در این مقاله قصد داریم درباره دندانپزشکی اقساطی در سعادت آباد صحبت کنیم پس با ما در سایت دکتر قاضی همراه باشید.

دندانپزشکی اقساطی در سعادت آباد

همان طور که می دانید هزینه های مربوط به خدمات دندانپزشکی بسیار بالا است و همین امر باعث شده است که بعضی از افراد نتوانند به موقع به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنند. یکی از راه هایی که می توان با استفاده ازآن مشکل هزینه های بالای دندانپزشکی را رفع کرد، قسط بندی کردن هزینه هاست. این کار باعث می شود افرادی که توان مالی خیلی ضعیفی دارند نیز بتوانند برای درمان دندان های خود به دندانپزشکی مراجعه کنند. پس سعی کنید زمانی که با مشکلات دهان و دندان روبرو شدید حتما به یک کلینیک دندانپزشکی معتبر که خدمات را به صورت قسطی انجام می دهد مراجعه کنید.

دندانپزشکی اقساطی در سعادت آباد

اقساط دندانپزشکی در سعادت آباد چگونه است؟

زمانی که شما به کلینیک دندانپزشکی مراجعه می کنید و هزینه های رفع عیوب دندان های شما خیلی زیاد می شود، می توانید از دندانپزشکی اقساطی استفاده کنید. شما باید طبق هزینه های دندان های خود، قراردادی را امضا کنید. در قرارداد حتما ذکر خواهد شد که شما چگونه باید اقساط را پرداخت کنید. بنابراین شما باید همه اقساط را  طبق برگه امضا شده پرداخت کنید. البته باید دقت کنید که اقساط را دقیقا به موقع پرداخت کنید تا مشکلی برای شما به وجود نیاید. همچنین توجه داشته باشید که مبلغ اقساط بسته به شرایط بیمار، هزینه کلی که بیمار باید پرداخت کند و شرایط دندانپزشکی در نظر گرفته می شود.

ایمپلنت اقساطی در سعادت آباد شمال تهران

ایمپلنت یکی از درمان های پرطرفدار است که به دلیل استفاده از برند های خارجی و مراحل درمانی که پیش رو دارد اکثر اوقات مراجعه کنندگان درخواست ایمپلنت قسطی را دارند. شرایطی که می توان برای ایمپلنت اقساطی فراهم کرد به این صورت است که یک پیش دریافت جهت قراردادن پایه ایمپلنت و جراحی اولیه انجام می شود و پس از دریافت چک ضمانت بیمار می تواند اقساط خود را طی جلساتی که برای ادامه درمان در نظر گرفته می شود پرداخت کند پس از اتمام بخش جراحی درمان ایمپلنت ، باید پروتز ایمپلنت انجام شود که در صورتیکه بیمار تمایل داشته باشد پروتز و در واقع روکش ایمپلنت را در این مرکز دریافت کند یک پیش دریافت از بیمار دریافت می شود تا پس از مرحله قالب گیری پروتز در لابراتوار ساخته شود و سپس هزینه نهایی گرفته می شود.

نکات مهم در دندانپزشکی اقساطی در سعادت آباد

ضمانت معتبر :

توجه داشته باشید که برای اقساطی کردن هزینه خدمات دندانپزشکی حتما باید یک ضمانت نامه معتبر به کلینیک ارائه دهید. ارائه ضمانت نامه بستگی به شرایط کلینیک دارد. مثلا بعضی از کلینیک ها از شما چک های معتبر، به عنوان ضمانت دریافت می کنند. پس تنها با ارائه چک معتبر به کلینیک می توانید از خدمات اقساطی آن ها استفاده کنید. این موارد در درمانهایی مثل ایمپلنت اقساطی در سعادت آباد و ارتودنسی اقساطی در سعادت آباد که باید در چند مرحله انجام شود نیز نیازی به چک ضامن نمیباشد.

دندانپزشکی اقساطی بدون چک

اقساط و کیفیت مطلوب درمان :

سعی کنید زمانی که برای خدمات دندان پزشکی به کلینیک مراجعه می کنید حتما در مورد ان کلینیک تحقیق کنید. بعضی از کلینیک ها خدمات ارزان تری را به مشتریان خود ارائه می دهند. این در حالیست که اکثر ان ها از مواد نامرغوب و بی کیفیت استفاده می کنند. اما کلینیک های دندانپزشکی معتبر سعی می کنند از مواد با کیفیت تر استفاده کنند و خدمات اقساطی را به مشتری ارائه دهند تا بیمار در پرداخت هزینه ها با مشکل مواجه نشود. همچنین اکثر کلینیک های معتبر آن قدر به خود اطمینان دارند که در قرارداد امضا شده ذکر می کنند که اگر دندان بیمار در طول درمان با مشکل مواجه شد، اقساط پرداختی کمی عقب بیفتد.

سوابق کلینیک دندانپزشکی :

زمان مراجعه به کلینیک دندانپزشکی بهتر است از سوابق متخصصان کلینیک اگاهی کامل داشته باشید. چرا که میزان تخصص دندانپزشک می تواند در نتیجه کار تاثیر گذار باشد. می توانید درباره مهارت و تخصص دندانپزشک از بیماران قبلی او سوال کنید و میزان رضایت ان ها را بسنجید.

هزینه دندانپزشکی تحت تاثیر چه عواملی است؟

همه ما ممکن  است دفعات زیادی برای رفع عیوب دندان هایمان به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه کرده باشیم. همان طور که در بالاتر گفته شد خدمات دندانپزشکی می تواند شامل پر کردن دندان، عصب کشی، بلیچینگ، جرم گیری، لمینت دندان، کامپوزیت و … باشد. هزینه های بعضی از این خدمات بسیار زیاد می باشد. بنابراین بعضی از کلینک ها تصمیم بر اقساطی کردن هزینه های دندانپزشکی دارند. اما بهتر است بدانید عوامل زیادی در هزینه های خدمات دندانپزشکی تاثیر گذار است. این عوامل عبارتند از:

  • میزان خرابی دندان های بیمار

هر چقدر دندان بیمار پوسیدگی بیشتری داشته باشد، هزینه ها نیز بیشتر خواهد شد. چنانچه بعد از ترمیم دندان تمایل به روکش کردن دندان، لمینت و یا کامپوزیت کردن دندان هم داشته باشید پس هزینه های شما بیشتر خواهد شد.

  • تعداد دندان هایی که پوسیدگی دارند

همه شما می دانید که هر چقدر تعداد دندان های پوسیده شما بیشتر باشد، هزینه های دندانپزشکی شما نیز بالا تر خواهد رفت و شما مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری خواهید بود.

دندانپزشکی اقساطی در سعادت آباد

  • میزان مهارت و تجربه دندانپزشک

پزشکان متعددی در سراسر شهر وجو دارد که خدمات دندانپزشکی را ارائه می دهند. بنابراین پیدا کردن یک متخصص با تجربه بسیار سخت شده است. شما باید قبل از مراجعه به دندانپزشک حتما در مورد سوابق او تحقیق کنید تا بتوانید بهترین دندانپزشک را انتخاب کنید. چرا که انتخاب یک دندانپزشک خوب می تواند در نتیجه کار تاثیر گذار باشد. البته باید توجه داشته باشید که هر چقدر میزان مهارت و تجربه دندانپزشک بیشتر باشد، دستمزد اون نیز بیشتر است.

  • موقعیت مکانی کلینیک

موقعیت مکانی کلینیک یکی دیگر از عواملی است که می تواند در هزینه های خدمات دندانپزشکی تاثیر گذار باشد. بهتر است بدانید که در شهر های بزرگ و منطقه های مختلف ، هزینه های دندانپزشکی بالاتر خواهد بود.

  • مواد استفاده شده در خدمات دندانپزشکی

یکی دیگر از عواملی که می تواند در هزینه های خدمات دندانپزشکی تاثیر گذار باشد، مواد استفاده شده در کلینیک است. هرچه از مواد با کیفیت تر و مرغوب تر استفاده شود هزینه ها نیز بالا تر خواهد رفت. بهتر است بدانید که استفاده از مواد با کیفیت در نتیجه کار بسیار تاثیر گذار خواهد بود و شما نباید نگران این موضوع باشید. به عنوان مثال زمان پر کردن دندان اگر از مواد نامرغوب استفاده شود ممکن است بعد از مدتی مواد پر کردنی از دندان بیرون بیایند که این امر موجب ناراحتی بیمار خواهد شد.

دندانپزشکی اقساطی در سعادت آباد

مزیت دندانپزشکی اقساطی

  1. اگر تعداد دندان های پوسیده شما خیلی زیاد است و توان پرداخت هزینه های ان را ندارید، با استفاده از روش دندانپزشکی اقساطی می توانید دندان های خود را ترمیم کنید.
  2. نیازی نیست صبر کنید تا توان مالی پیدا کنید زیرا مواد دندانپزشکی روز به روز در حال گرانتر شدن است .
  3. دندانپزشکی اقساطی باعث می شود دیگر هیچ بیماری نگران پرداخت هزینه های سنگین دندانپزشکی نباشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 درصد تخفیف ویژه خدمات

تماس بگیرید 02122125551سعادت آباد بین سرو و کتاب پلاک ۱۱۹ واحد ۲