ایمپلنت دنتیس کره

ایمپلنت دنیس کره

کاشت ایمپلنت کره ای دنتیس در سعادت آباد از ایمپلنت های رده متوسط

ایمپلنت روش درمانی برای جایگزین کردن دندان های از دست ر‌فته می باشد. دندان هایی که کشیده شده و یا طی بروز سوانح از دست رفته باشند، با ایمپلنت قابل درمان می باشند. زمانی که دندان های فرد از ریشه کشید‌ه می‌شود، باید با یکی از روش های پروتز جایگزین شود. ایمپلنت به دلیل ایجاد ریشه در استخوان های فک بهترین راه درمانی است. اما ایمپلنت ها مانند بسیاری از درمان های دیگر با توجه به برند و نوع ساخت و متریال از نظر قیمت و کیفیت متفاوت هستند. برخی از ایمپلنت ها به دلیل استفاده از متریال مرغوب علاوه بر تداوم بسیار زیاد، کارایی منحصر به فردی نیز دارند. ایمپلنت های کره ای از این دسته می باشند. در ادامه با توضیحاتی درباره ایمپلنت دنیس کره با ما همراه باشید.

ایمپلنت دنیس کره

ایمپلنت د‌نیس چه مزیت هایی دارد؟

همینطور ایمپلنت های کره ای با توجه به میزان کیفیت و کارایی در بازار شناخته شده و معتبر هستند. ایمپلنت کره ای دنیس به دلیل جنس خاص و مرغوب خود به راحتی در استخوان های فک مورد پذیرش قرار می گیرد. ایمپلنت توسط فیکسچر در استخوان های فک جای می گیرد. با ایجاد حفره هایی درون استخوان های فک، مانند ریشه دندان توسط فیکسچر درمان آغاز می شود. این فیکسچر ها از جنس تیتانیوم می باشند. چرا که تیتانیوم بسیار سازگار با بدن می باشد. به همین دلیل برای قرار گیری در حفره های ایجادی بسیار مناسب هستند. تیتانیوم های ایمپلنت کره ای دنیس، جنسی بسیار مرغوب و با کیفیت داشته که به راحتی با بدن انسان سازگار خواهند بود.

ایمپلنت دنتیس کره

ایمپلنت در موارد نادری پس زده می شود. یعنی توسط بدن پذیرفته‌نشده و موفقیت آن کاهش می یابد. اما ایمپلنت های کره ای به دلیل سازگاری بالا درصد موفقیت درمان را افزایش می دهند. برند های کره ای ایمپلنت هایی توسط متخصصین بسیار زبده عرضه می کنند. تیم های تخصصی دندان پزشکی با بررسی و ارزیابی عوامل سازگار با بدن، سعی بر ارائه با کیفیت ترین محصول دارند. همان طور که می دانید کشور کره، در ارائه خدمات دندان پزشکی و زیبایی بسیار پیشرفته می باشد.

سایر مزایای ایمپلنت کره ای دنیس

عمل های زیبایی و دندان پزشکی در این کشور از طبیعی ترین و با کیفیت ترین نتیجه ها برخوردار است. به همین علت ایمپلنت های تولیدی توسط آن ها مورد اطمینان می باشند. با استفاده از ایمپلنت دنیس کره ای، حفره های ایجادی در استخوان فک به راحتی پوشانده می شوند. چرا که استخوان ها با توجه به دریافت فیکسچر های مرغوب به سرعت وارد ترمیم و بازسلزی خود می شوند. در این حالت پروسه درمانی ایمپلنت سرعت می یابد.

کاشت دندان برند دنتیس کره

یکی دیگر از مزیت های ایمپلنت کره ای دنیس تداوم آن می باشد. مهم ترین بخش درمان در ایمپلنت جای گرفتن و پذیرش فیکسچر می باشد. چنانچه این مرحله از درمان بی نقص باشد در ادامه نیز پروسه درمانی موفقیت آمیز خواهد بود. این مرحله از ایمپلنت به طور کلی بین دو الی شش ماه به زمان نیاز دارد. اگر که جنس پایه ها مرغوب باشد، مانند ایمپلنت کره ای دنیس، به راحتی در کم ترین زمان این اتفاق خواهد افتاد.

ایمپلنت دنیس کره

قیمت ایمپلنت دنیس

ایمپلنت های کره ای دنیس مانند دیگر ایمپلنت ها از قیمت های چندان ثابتی برخوردار نیستند. اما به صورت کلی هزینه های هر واحد دندانی ایمپلنت کره ای دنیس حدودا بین 6 الی 7 میلیون تومان است. یکی از مزیت هایی که موجب استقبال از این برند شد‌ه، هزینه های آن می باشد. چرا که با توجه به کارایی بالا بسیار مقرون به صرفه است. ایمپلنت به دلیل اینکه یک درمان محسوب می شود در برخی از شرکت های بیمه تحت پوشش قرار می گیرد.

برخی از شرکت های بیمه با تقبل بخشی از هزینه های ایمپلنت درمان را برای افراد تحت پوشش خود امکان پذیر می کنند. اما این مهم تنها با بررسی های لازم و جست و جو امکان پذیر است. هزینه های درمانی ایمپلنت به دلیل مراجعات پی در پی و هزینه های جانبی درمان غالبا بسیار بالا می باشد. علی الخصوص که قیمت این درمان بسته به تعداد واحد های دندانی محاسبه می شود. اما بیماران با صحبت و ارائه شرایط خود می توانند تا حدودی از برخی دندان پزشک ها کاهش هزینه ها را دریافت کنند.

برخی از دندان پزشک ها با توجه به شرایط افراد، هزینه ها را تا سقف قابل توجهی کاهش می دهند. همچنین انتخاب نوع ایمپلنت نیز در قیمت آن تاثیر گذار است. ایمپلنت کره ای دنیس، علاوه بر این که کارایی منحصر به فردی دارد، هزینه معقولی نیز در پی دارد.

چه کسانی به ایمپلنت کره‌ای د‌نیس نیاز دارند؟

این ایمپلنت ها با توجه به توضیحاتی که در بالا داده‌شد، تداوم بسیار بالایی دارند. به همین دلیل برای افرادی که تعداد بیشتری از دندان های خود را از دست داده باشند مناسب هستند. چرا که این گونه افراد نیازمند کارایی تمامی دندان ها می باشند. بنا براین استفاده از ایمپلنتی با کیفیت مناسب بسیار حائز اهمیت است. همچنین افرادی که بین از دست دادن دندان های خود تا درمان آن فاصله زیادی را به وجود آورده اند، نیازمند ایمپلنتی مرغوب تر هستند. چرا که استخوان های فک این گونه افراد دچار تحلیل شده‌اند.

به همین علت باید طی پروسه درمان های جانبی مانند سینوس لیفت برای ایمپلنت احیا شوند. این پروسه اضافه تر از درمان ایمپلنت، موجب می شود که دندان ها به پایه هایی سازگار تر با بدن نیاز داشته باشند. این پایه ها باید قابلیت پذیرش سریع تر را در فک ایجاد کنند. چرا که در زمان سینوس لیفت استخوان ها در حال بازسازی و ترمیم خود هستند. به همین روی، پایه های سازگار ایمپلنت به راحتی در زمان مناسب در استخوان های فک جای می گیرند.

علاوه بر تمامی نکات گفته شده، ایمپلنت های دنیس کره ای به دلیل فروش بالا و اعتبار خود، دارای نمونه های بسیاری هستند. یعنی افرادی با استفاده از این نوع ایمپلنت ها در حال حاضر می توانند از کارایی آن اطلاع دهند. افراد باید پیش از انجام و اقدام به درمان هایی نظیر ایمپلنت به جست و جو بپردازند. این مهم برای انتخاب محصولی مرغوب بسیار کارآمد می باشد.

ایمپلنت دنیس کره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 درصد تخفیف ویژه خدمات

تماس بگیرید 02122125551سعادت آباد بین سرو و کتاب پلاک ۱۱۹ واحد ۲