ایمپلنت دیجیتال و مزایای آن

ایمپلنت دیجیتال

اگر از لبخند خود خسته شده اید و از جای خالی دندان ها خجالت می کشید، پس بهتر است که مزایای جراحی ایمپلنت دیجیتال را بدانید. در تیم دندانپزشکی دکتر قاضی، ما بسیاری از خدمات ترمیم را ارائه می‌دهیم تا به بیماران کمک کنیم که لبخند طبیعی زیبایی داشته باشند. ما پیشرو دندانپزشکی دیجیتال هستیم.

ایمپلنت دیجیتال دندان چگونه کار می کنند؟

جراحی ایمپلنت دیجیتال از فناوری کامپیوتری سه بعدی برای بررسی وضعیت استخوان در فک و موقعیت عصب شما استفاده می کند. این فناوری جدید به پزشکان ما اجازه می دهد تا برای جراحی ایمپلنت شما با ایجاد کوچکترین برش ها جراحی  کنند. این گزینه به کاهش درد کمک می کند و روند بهبودی آسان تر است.

در طول جراحی ایمپلنت دیجیتال چه انتظاری داریم؟

در طول پروسه ایمپلنت شما از راهنما استفاده می کنیم که دقیقاً روی دندان شما نصب می شود تا از استخوان و اعصاب اطراف محافظت کند. سپس پزشکان ما می توانند برش های کوچکی را تنها در جایی که برای قرار دادن ایمپلنت های دندانی شما لازم است ایجاد کنند.

ایمپلنت دیجیتال در غرب تهران

مزایای جراحی ایمپلنت دندان دیجیتال چیست؟

برخی از مزایای ایمپلنت دیجیتال که در غرب تهران توسط تیم دکتر قاضی انجام می شود به شرح زیر است:

 • آنها از استخوان فک و سایر ویژگی های صورت محافظت می کنند و به شما امکان می دهند ساختار صورت خود را حفظ کنید.
 • آنها عملکرد دندان های شما را به دندان های طبیعی باز می گرداند.
 • ایمپلنت ظاهر لبخند شما را به طور کلی بهبود می بخشند.
 • آنها به شما کمک می کنند واضح تر صحبت کنید زیرا بیشتر شبیه دندان های طبیعی هستند و راحت تر از پروتزهای معمولی صحبت می کنند.
 • جویدن با آنها نسبت به پروتزهای معمولی راحت تر است و به اندازه کافی محکم هستند که می توانند غذاهای مختلف را گاز بگیرند.
 • دیگر لازم نیست نگران حفره های دندانی باشید، اما همچنین باید به طور مرتب به دندانپزشک خود مراجعه کنید تا اطمینان حاصل کنید که ایمپلنت ها و لثه های شما تا حد امکان تمیز و ایمن هستند.
 • ایمپلنت‌های دیجیتال دندان می‌توانند با جلوگیری از ایجاد فشار، که می‌تواند باعث جابجایی دندان‌ها شود، به نگه داشتن سایر دندان‌ها در محل مناسب‌شان کمک کند.
 • بر خلاف پروتزهای معمولی، ایمپلنت های دیجیتال دندان هنگام خنده، عطسه، جویدن یا سرفه نمی افتند و شما را از شرمندگی نجات می دهد.
 • پروتزها و بریج های ثابت به اندازه ایمپلنت های دندانی دیجیتال دوام ندارند. در حالی که روکش ها نیاز به تعویض دارند، اما اگر به درستی از آنها مراقبت شود، ممکن است یک دهه یا بیشتر دوام بیاورند.
 • فرآیند را می توان به لطف پیشرفت های تکنولوژیکی در تصویربرداری، اسکن و محاسبات ساده کرد، که منجر به بازدید کمتر و حتی دقت بیشتر می شود.
 • از آنجایی که این روش بدون برش یا بخیه انجام می شود، اختلال کمتری در بافت لثه ظریف ایجاد می شود. در نتیجه، عملیات زمان کمتری می برد.
 • روش کاشت دندان دیجیتال کمتر دردناک و ناخوشایند است و در نتیجه بیماران بسیار خوشحال تر هستند.

گاهی مراجعه کنندگان سوال دارند که عوارض ایمپلنت دیجیتال چیست؟

در واقع می توان گفت از عوارض ایمپلنت دیجیتال پرهزینه بودن آن است اما زمانیکه به مزایای آن توجه شود درمانی به صرفه محسوب می شود ، پس از انجام ایمپلنت دیجیتال در غرب تهران برای مراجعه کنندگان تمام آنها احساس رضایت خود را اعلام کرده اند.

عوارض ایمپلنت دیجیتال

آیا جراحی حداقل برش راحت تر از سایر روش های کاشت دندان است؟

لثه باید در تمام طول محل کاشت ایمپلنت در جراحی کاشت دندان معمولی برداشته شود. به همین دلیل است که تعداد فزاینده ای از بیماران جراحی ایمپلنت دیجیتال را انتخاب می کنند. از آنجایی که تصاویر CT سه بعدی برای تایید وضعیت استخوان و محل عصب استفاده می شود، جراحی ایمپلنت دیجیتال شامل یک برش کوچک است و نیازی به بخیه نیست زیرا سوراخی که برای قرار دادن ایمپلنت دندان ایجاد می کنیم کوچک است. این نه تنها زمان بهبودی را کاهش می دهد، بلکه خطر تورم، خونریزی و عفونت را نیز کاهش می دهد.

قیمت ایمپلنت دیجیتال در تهران چقدر است؟

قیمت ایمپلنت دیجیتال در تهران در مقایسه با روش ایمپلنت معمولی گرانتر است با اینحال بدلیل اینکه برندهای مختلف قیمت متفاوتی دارند برای اطلاع دقیق از قیمت می توانید با تیم دندانپزشکی دکتر قاضی تماس بگیرید.

ایمپلنت دیجیتال تیم دکتر قاضی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 درصد تخفیف ویژه خدمات

تماس بگیرید 02122125551سعادت آباد بین سرو و کتاب پلاک ۱۱۹ واحد ۲