دندانپزشکی شبانه روزی در شمال تهران سعادت آباد


خانه » وبلاگ » دندانپزشکی شبانه روزی در شمال تهران سعادت آباد

Estimated reading time: 8 دقیقه

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی دکتر قاضی

به طور معمول اغلب بیماری های مربوط به دندان هنگام خوابیدن تشدید می شوند. در طول شب که دراز می کشید، فشار در ناحیه سر و اعصاب دندان ها بیشتر خواهد شد. به عبارتی در وضعیت دراز کش فشار زیادی در اتاقک پالپ دندان ایجاد می شود. همین امر باعث می شود که بسیاری از دردهای پنهان دندان که در طول روز مشخص نیستند، هنگام خوابیدن به سراغ شما بیایند. به همین سبب تیم دندانپزشکی دکتر قاضی به صورت 24 ساعته خدمات دندانپزشکی را ارائه می دهد.

در صورت بروز شرایط اضطراری و دندانپزشکی اورژانسی در سعادت آباد می توانید به سادگی با ما تماس بگیرید 02122125551

 

آشنایی با دلایل وجود کلینیک های دندانپزشکی شبانه روزی

به طور معمول دندان درد هایی که شب و هنگام خواب آغاز می شوند با مسکن های معمولی تسکین پیدا نخواهند کرد. به همین سبب کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی در صورت داشتن درد دندان ، التهاب ناگهانی لثه ، شکستن دندان ها ، در رفتگی فک و صورت ، مشکل در تنفس و مواردی از این دسته ارائه خدمات درمانی دندانپزشکی میباشد. همینطور بسیاری از درمان های دندانپزشکی بیشتر از یک روز نیاز به مراجعه بیمار دارند. در صورتی که افراد مراجعه کننده شاغل باشند و امکان دریافت مرخصی را نداشته باشند، می توانند از دندانپزشکی شبانه روزی تیم دکتر قاضی در شمال تهران بهره مند شوند.

همینطور بعد از جراحی ایمپلنت یا سایر جراحی های دهان و فک، ممکن است بیمار بعد از مراجعه به منزل دچار خونریزی شود. اگر این اتفاق در شب رخ بدهد بیمار می تواند بدون نگرانی توسط کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی در تهران برای درمان خود اقدام کند.

دندانپزشکی شبانه روزی دکتر قاضی

شرایط بیمه در دندانپزشکی شبانه روزی در سعادت آباد

تمامی کلینیک های شبانه روزی باید با اغلب بیمه های درمانی قرارداد داشته باشند. زیرا این امر به کاهش هزینه های بیمار کمک می کند. به طور معمول بیماران به کلینیک های دندانپزشکی شبانه روزی برای انجام امور درمانی مراجعه می کنند و این امور بر خلاف امور زیبایی دندان از طرف بیمه قابل پرداخت می باشند.

خدمات قابل ارائه در درمانگاه های دندانپزشکی 24 ساعته

به طور معمول خدمات دندانپزشکی به دو دسته تقسیم می شود. دسته اول خدمات دندانپزشکی شامل درمان های عمومی نظیر عصب کشی، پرکردن، کشیدن و … می باشد. همینطور دسته دوم خدمات دندانپزشکی نیز شامل امور تخصصی مانند ایمپلنت، زیبایی، کاشت، و … هستند. البته لازم به ذکر است که اغلب فعالیت های کلینیک های دندانپزشکی شبانه روزی صرفا برای درمان مشکلات اورژانسی می باشد. عصب کشی دندان و دندانپزشکی کودکان از رایج ترین خدمات کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی شمال تهران سعادت آباد هستند.

به طور کلی خدمات رایج در دندانپزشکی ها شامل موارد زیر می باشد:

 • عصب کشی یا اندو
 • ترمیم و پر کردن دندان ها
 • بهبود زیبایی لبخند
 • کاهش فاصله بین دندان ها توسط کامپوزیت ونیر
 • کاشت دندان و ایمپلنت
 • کشیدن دندان عقل
 • جراحی لثه
 • بهبود نظم دندان یا ارتودنسی
 • خدمات دندانپزشکی اطفال
 • سفید کردن دندان و بلیچینگ
 • پروتز دندان، روکش دندان و خدمات مربوط به دندان های مصنوعی

که خدمات دندانپزشکی اورژانسی به صورت شبانه روزی انجام میشود.

خدمات دندانپزشکی شبانه روزی شمال تهران

دندانپزشکی های شبانه روزی سطح تهران

به طور معمول در سطح شهر تهران ، کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی بسیار زیادی مشغول به فعالیت هستند اما در لحظه ای که دچار درد یا حادثه ای شده باشید پیدا کردن یک دندانپزشکی شبانه روزی با خدمات خوب کمی دشوار است. تیم دندانپزشکی دکتر قاضی بسیار خرسند است که توانسته در بخش دندانپزشکی شبانه روزی خدمات با کیفیت به مراجعه کنندگان خود ارائه کند.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]

5 دیدگاه

 • ایول خیلی عالیه
  وجود دندانپزشکی شبانه روزی واقعا مورد نیازه مخصوصا وقتی درد عصبی داشته باشی(به عصب رسیده باشه) و دیگه مجبور نیستی تا صبح صبر کنی.

  • دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   20 درصد تخفیف ویژه خدمات

   تماس بگیرید 02122125551سعادت آباد بین سرو و کتاب پلاک ۱۱۹ واحد ۲