کیفیت ایمپلنت ایرانی


کیفیت ایمپلنت ایرانی

ایمپلنت از بهترین راه های درمانی برای دندان های از دست رفته می باشد. در واقع ایمپلنت با جایگزینی دندان ها در واقع دندان های جدید به فرد می دهد. ایمپلنت نوعی کاشت دندان می باشد. این درمان یکی از پر طرفدار ترین درمان ها برای کسانی است که دندان های خود را از دست داده اند. اما برخی از افراد به علت هزینه های بالای این درمان از انتخاب آن سر باز می زنند. یک راه جدید برای انجام این درمان با هزینه های معقول تر، انتخاب ایمپلنت های ایرانی است. در این مقاله به چکونگی انجام ایمپلنت، کیفیت ایمپلنت های ایرانی و عمر ایمپلنت ایرانی می پردازیم. با ما در سایت دکتر قاضی همراه باشید.

کیفیت ایمپلنت ایرانیبهترین ایمپلنت ایرانی

ایمپلنت های ایرانی در سال های اخیر توسط شرکت های درمانی زیادی تولید می شوند. هر کدام از آن ها دارای مزیت هایی هستند که بر قیمت آن ها می افزاید. اما نکته مشابه در تمامی آن ها کیفیت آن هاست. ایمپلنت های ایرانی برخلاف تصور بسیاری از افراد نه تنها از ایمپلنت های خارجی ضعیف تر نیست، بلکه از برخی آن ها مقاوم تر نیز می باشد. یکی از مواردی که این امر را تصدیق می کند، متریال استفاده شده در ساخت آن است. برای ساخت ایمپلنت در شرکت های تولیدی نیاز به متریالی مرغوب می باشد. این متریال گاهی در ایران و گاهی در خارج از کشور ساخته می شود. سپس توسط شرکت های سازنده خریداری شده و کالا در اختیار دندان پزشک ها قرار می گیرد. به همین علت کیفیت آن ها کاملا قابل قبول می باشد.

قیمت ایمپلنت ایرانی

قیمت ایمپلنت های ایرانی بسیار متنوع است. برخی از شرکت های سازنده، قیمت های بسیار منصفانه ای را برای کالا های خود در نظر می گیرند. برخی دیگر نیز این قیمت ها را به نفع خود تغییر می دهند. اما اتفاق اجتناب ناپذیر، چرخش کالا در بازار می باشد. این چرخش موجب می شود افراد پس از خرید کالا با قیمت های متفاوتی آن را عرضه کنند. اما به صورت کلی ایمپلنت ایرانی با قیمت های بسیار معقولی در بازار موجود است. این در حالی است که ایمپلنت های خارجی با همان کیفیت قیمت هایی چندین برابر دارند.

کیفیت ایمپلنت ایرانی

عمر ایمپلنت ایرانی  

ایمپلنت های ایرانی نیز مانند دیگر ایمپلنت ها با یک الگوریتم ساخته می شوند. به همین دلیل عمر آن ها تقریبا با دیگر ایمپلنت های برابر است. چرا که استفاده از متریالی یکسان با الگویی برابر، طبیعتا نتیجه ای مساوی خواهد داشت. عمر ایمپلنت ها تا حد زیادی به نحوه مراقبت از آن ها بستگی دارد. ایمپلنت جایگزینی برای دندان های از دست رفته است. اما همان طور که می دانید هیچ چیز نمی تواند جای دندان های واقعی را بگیرد. هر جسم خارجی در دهان که به جای دندان های عمل می کند، نیاز به مراقبتی مداوم دارد.

برخی از افراد با مراقبت های همیشگی دندان های ایمپلنت شده برای ده الی پانزده سال عمر آن ها را تضمین می کنند. اما برخی دیگر با در نظر گرفتن درمان، به راحتی در چند سال اول کارایی چندین سال را از دندان ها می کاهند. بنا بر این نه تنها برای ایمپلنت های ایرانی، بلکه برای هیچ ایمپلنتی عمری ثابت نمی توان در نظر گرفت. عمر یک ایمپلنت به نحوه نگهداری از آن بستگی دارد.

کیفیت ایمپلنت ایرانی

درمان با ایمپلنت ایرانی

همان طور که می دانید ایمپلنت بهترین راه درمان برای دندان های از دست رفته می باشد. پس از افتا‌دن دندان ها و یا شکسته‌شدن آن ها که به کشید‌ن آن ها منجر می‌شود، ایمپلنت یک راه تضمینی برای درمان است. اما اگر این درمان به تاخیر افتاد‌ه با‌شد، عوارضی به همراه خواهد داشت. مهم ترین عارضه این تاخیر در درمان، تحلیل استخوان های فک می باشد. اگر دندان ها در لثه ها نباشند، استخوان های فک خالی خواهند ماند. به همین علت دچار کوچک شدن و تحلیل می شوند. این امر نه تنها سلامتی دهان و دندان را تضعیف می کند، بلکه باعث تاثیرات منفی در چهره نیز می شود. استخوان های فک تنها با وجود دندان قادر به حفظ شکل خود می باشند. در واقع دندان ها مانعی برای عدم تحرک و تحلیل آن ها هستند.

اگر این جای خالی با ایمپلنت پر نشود، به تحلیل استخوان ها می انجامد. افرادی که به علت هزینه های بالای ایمپلنت از این درمان صرف نظر می کنند، می توانند با انتخاب ایمپلنت های ایرانی درمان را انجام دهند. چرا که این درمان موجب عدم تحلیل استخوان های فک می شود. ایمپلنت های ایرانی با قیمت های متناسبی مورد استفاده افراد زیادی قرار گر‌فته است. دندان پزشک های بسیاری در کلینیک های خود تنها از ایمپلنت های ایرانی استفاده می کنند. چرا که توان پرداخت هزینه های ایمپلنت خارجی برای بیماران مقدور نیست.

تفاوت کیفیت ایمپلنت ایرانی و خارجی

ایمپلنت های ایرانی و خارجی طبق یک الگو تولید می شوند. برای مثال اگر در تولید ایمپلنت های خارجی از یک ماده بهره گر‌‌فته می‌شود، در تولید ایمپلنت ایرانی نمی‌توان آن ماده را تغییر داد. بلکه از همان ماده در کیفیت های متفاوت استفاده می شود. به همین علت نمی توان کیفیت ایمپلنت های ایرانی را کمتر و پایین تر از ایمپلنت های خارجی دانست. بلکه می توان گفت، درجه بندی مواد اولیه آن ها با هم متفاوت است. دلیل تفاوت قیمت ها نیز همین امر می باشد. چرا که استفاده از متریال درجه اول، نیازمند هزینه های بسیار بالایی بوده که توان پرداخت آن برای مردم وجود ندارد. اما اگر در انتخاب مواد اولیه هوشیار تر عمل شود، هزینه های آن به نسبت پایین تر خواهد بود.

همین امر موجب می شود افراد بتوانند این درمان را انجام دهند. چرا که عدم درمان توسط ایمپلنت ها، عواقب جدی به همراه دارد. همچنین اگر افراد با ایمپلنت دندان های خود را درمان نکنند، در سال های بعدی نیازمند درمان هایی بیشتر با هزینه هایی بالاتر خواهند بود. در واقع انتخاب این درمان باعث می شود برای چندین سال افراد از درمان بی نیاز شوند. اگر چه مراقبت هایی که توسط دندان پزشک ارائه می شود نیز، قادر به افزایش طول عمر ایمپلنت ایرانی دارد. بنا براین برای درمان دندان ها توسط ایمپلنت ایرانی، اقدام کنید.

کیفیت ایمپلنت ایرانی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 درصد تخفیف ویژه خدمات

تماس بگیرید 02122125551سعادت آباد بین سرو و کتاب پلاک ۱۱۹ واحد ۲