انواع برندهای ایمپلنت کره ای

انواع برندهای ایمپلنت کره ای

انواع برندهای ایمپلنت کره ای

ایمپلنت یک روش درمانی متداول برای کسانی است که دندان های خود را از دست داده اند. برخی به دلیل عفونت های شدید ناچار به کشیدن دندان های خود می شوندو برخی دیگر با توحه به بروز حوادث و سوانح دندان های خود را ازدست می دهند. پر کردن این فضای بی دندانی در دهان با اعمال روش های درمانی بسیاری امکان پذیر است. اما پروتز های متفاوت در شرایط متفاوت اعمال می شود. ایمپلنت غالبا برای تمامی افراد بکی از بهترین راه های درمانی می باشد. اما ایمپلنت ها نیز مانند بسیاری از درمان با توجه به میزان کیفیت و نوع ساخت متفاوت عمل می کنند. در ادامه این مقاله تخصصی و دندان پزشکی به ارائه توضیحاتی درباره انواع برندهای ایمپلنت کره ای می پردازیم. با ما در سایت تیم دکتر قاضی همراه باشید.

هر چه کیفیت پایه های ایمپلنت بالاتر باشد، بدیهی است که درمانی ماندگار تر و کارآمدتر صورت می گیرد. ایمپلنت های کره ای از متداول ترین و با کیفیت ترین ایمپلنت های موجود در جهان می باشند.

انواع برندهای ایمپلنت کره ای

برند های کره‎‌ای برای ایمپلنت

همینطور برند های کره ای که در حال حاضر مورد استفاده دندان پزشک ها قرار می گیرند به این ترتیب می باشند:

برند SNUC

این برند به دلیل کیفیت بالا و مرغوبیت فیکسچر مورد توجه متخصصین بسیاری است. در حال حاضر این برند یکی از پر مصرف ترین ایمپلنت ها در دندان پزشکی ها می باشد. چرا که علاوه بر کیفیت بالا دارای هزینه ای مقرون به صرفه نیز می باشد. قیمت این ایمپلنت برای هر واحد دندانی 5.5 میلیون تومان می باشد.

انواع برندهای ایمپلنت کره ای

برند Sewon medix

این برند با توجه به کیفیتی مشابه برند قبلی، مزیت های دیگری نیز دارد. فیکسچر های اینم ایمپلنت سازگاری بالاتری با بدن انسان دارند. همچنین به دلیل مزیت های آن قیمت هر واحد از آن 6.5 میلیون تومان می باشد.

برند Cis

این برند کاملا مشابه مورد قبلی می باشد. از حیث قیمت و کارایی هر دو در یک رده قرار دارند. اما تنها تفاوت آن ها تشخیص دندان پزشک برای بدن های متفاوت می باشد. برخی از افراد با توجه به میزان پاسخ گویی بدن نیازمند نوعی متفاوت تر هستند. قیمت این ایمپلنت نیز مانند مورد قبلی برای هر واحد دندانی 6.5 میلیون تومان می باشد.

انواع برندهای ایمپلنت کره ای

برند Biotem

یکی از انواه انواع برندهای ایمپلنت کره ای برند بیوتم می باشد. این برند دارای مزیت هایی نسبت به برند های پیشین می باشد. علاوه بر اینکه سازگاری بالاتری با بدن ایجاد می کند، دوام و ماندگاری بالاتری نیز دارد. غالبا افرادی که تعداد زیادی از دندان های خود را از دست داده باشند برای یکدست بودن دندان های خود و کارایی بهتر این برند را انتخاب می کنند. البته تا حدودی با توجه به شرایط افراد انتخاب این برند کمی مقرون به صرفه نخواهد بود. قیمت هر واحد دندانی برای این ایمپلنت 7.5 میلیون تومان می باشد.

برند  Megagen

این برند نیز مانند مورد پیشین دارای مزیت های برتری به نسبت دیگر برند ها می باشد. ارز نظر قیمت نیز برای هر واحد دندانی مشابه مورد سابق است. یعنی برای هر واحد 7.5 میلیون تومان هزینه در بر می گیرد. اما این ایمپلنت نیز با توجه به بدن افراد با تشخیص دندان پزشک استفاده می شود.

برند Osstem

این ایمپلنت مانند دو مورد قبلی دارای ویژگی ها و هزینه ای یکسان می باشد. اما استفاده از این نوع ایمپلنت تنها با تشخیص دندان پزشک مناسب است. چرا که علاوه بر کارایی مداوم و با کیفیت، برای تمامی افراد و بدن های متفاوت نتیجه یکسانی نخواهد داشت. این ایمپلنت نیز برای هر واحد دندانی 7.5 میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

انواع برندهای ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای چه مزیت هایی دارند؟

یکی از مواردی که موجب می شود ایمپلنت ها مورد توجه قرار گیرند، میزان سازگاری آن ها می باشد. این سازگاری همان طور که پیش تر گفته شد به جنس فیکسچر ها بستگی دارد. فبکسچر همان پایه برای ایمپلنت می باشد. در واقع این مهم یکی از اجزای مهم در ایمپلنت است. کاشت دندان عنوانی است که به وسیله این جز از درمان نهادینه شده است. چرا که پایه های ایمپلنت با ورود و قرار گیری در استخوان های فک نقس ریشه های دندان طبیعی را ایفا می کنند. دندان طبیعی دارای ریشه هایی درون استخوان های فک می باشد.

کاشت دندان نیز توسط همین فیکسچر ها در درون استخوان ها قرار می گیرد. اما جنس این پایه ها در موفق بودن ایمپلنت نقش بسزایی دارند. تیتانیوم به علت سازگاری با بدن در ساخت این پایه ها به کار می رود. هر چه تیتانیوم به کار رفته مرغوب تر باشد، بدیهی است که سازگاری و پذیرش بالاتر خواهد بود. این پایه ها با قرار گرفتن در استخوان های فک به مرور زمان توسط استخوان های سوراخ شده پر می شوند. در واقع استخوان های فک که توسط ابزار دندان پزشکی دارای حفره شده بودند، ترمیم می شوند. این ترمیم و بازسازی توسط خود استخوان ها صورت می گیرد.

هر چه ترمیم زودتر انجام شود، نشان دهنده پذیرش بدن از پایه ها می باشد. ایمپلنت های کره ای به دلیل سازگاری بالا این پروسه را کوتاه تر می کنند. همان طور که می دانید کشور کره در جراحی های زیبایی رتبه بسیار بالایی دارد. این کشور به دلیل ساخت این گونه موارد پزشکی در طبیعی ترین حالت خود، در عمل های زیبایی و درمانی بسیار سرآمد است. به همین دلیل ساخت ایمپلنت های با کیفیت و سازگار با بدن توسط این کشور بسیار متداول و پر فروش است.

چرا برند های ایمپلنت کره ای پر فروش هستند؟

همان طور که پیش تر گفته شد، ایمپلنت های کره ای به دلیل سازگاری بالا با بدن انسان پر فروش هستند. این مهم موجب می شود، موفقیت ایمپلنت سریع تر باشد. کاشت دندان با توجه به میزان ماندگاری، از بازه زمانی طولانی پیروی می کند. یعنی در مدت زمان بسیاری این روند درمانی تکمیل می شود. به همین دلیل ساخت ایمپلنت هایی که قادر به تسریع این عملکرد باشد مورد توجه دندان پزشک ها و افراد قرار می گیرد. ایمپلنت های کره ای به علت تسریع روند ترمیم و بازسازی استخوان های فک مورد استقبال قرار می گیرند. این مهم موجب می شود درمان و کاشت دندان بسیار زود تر از دیگر ایمپلنت ها اثر بخش باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 درصد تخفیف ویژه خدمات

تماس بگیرید 02122125551سعادت آباد بین سرو و کتاب پلاک ۱۱۹ واحد ۲