راهنمای انتخاب بهترین رنگ لمینت

مهم ترین و بارزترین ویژگی لمینت دندان آن است که ظاهر دندان ها را به طور کلی تغییر می دهد و آن ها را در طبیعی ترین شکل ممکن به دندان هایی زیبا و بدون لکه یا شکستگی تبدیل می کند. زمانی که فردی با فاصله میان دندان به پزشک مراجعه می کند، لمینت های دندانی می توانند به راحتی آن فاصله را پوشش دهند و دندان های فرد متصل به یکدیگر به نظر خواهد رسید. اما یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد در هنگام مراجعه به دندانپزشکی در سعادت آباد، رنگ لمینت است.

افرادی که یکی از دندان های خود را از دست داده باشند، معمولا در اثر گذر زمان با این مشکل روبرو خواهند شد که دندان های آن ها از یکدیگر فاصله بگیرد.

انتخاب رنگ لمینت

پر کردن فاصله دندان ها با لمینت دندان

افرادی که به طور مداوم از نوشیدنی های رنگی مانند چای یا قهوه استفاده می کنند نیز با مشکل تغییر رنگ دندان مواجه خواهند شد، از طرف دیگر کشیدن سیگار و عدم رعایت بهداشت دهان و دندان نیز می تواند منجر به تغییر رنگ دندان ها شود. در این حالت نیز استفاده از لمینت های دندانی می تواند منجر به ایجاد ظاهری متفاوت برای دندان های فرد شود.

فرسوده شدن دندان ها، فرم ناموزون، شکستگی و لب پر شدن دندان ها نیز مشکل دیگری است که می تواند ظاهر لبخند شما را تحت تاثیر قرار دهد. در صورتی که از لمینت های دندانی استفاده کنید، قادر خواهید بود تا این مشکل را نیز برطرف سازید.

به طور کلی بسیاری از مشکلات ظاهری دندان ها با استفاده از لمینت ها یا کامپوزیت دندان در سعادت آباد قابل برطرف شدن است و نکته قابل توجه در رابطه با این راهکار، دوام بالا و ماندگاری آن ها برای سالیان طولانی در صورت رعایت کردن نکات بهداشتی است.

راهنمای جامع انتخاب رنگ لمینت

در انتخاب سایه رنگ لمینت این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ لمینت دندانی به صورتی باید توسط مشاور و بیمار متقاضی انتخاب شود که ظاهر غیر طبیعی به افراد ندهد.
اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که دارای پوست سبزه و تیره هستید بهتر است از سایه رنگی طبیعی استفاده کنید و با انتخاب رنگ سفید زیبایی چهره خود را به خطر نیاندازید.
افرادی که دارای پوست روشن هستند بهتر است از رنگ‌های سفید و روشن برای افزایش زیبایی خود استفاده نمایند.

  • A2 ، رنگ استخوانی روشن لمینت دندان

این رنگ از لمینت دندان، رنگی شبیه به استخوانی روشن و کاملا طبیعی دارد اغلب افرادی که از هیچگونه سفیدکننده دندانی استفاده نکرده‌اند از این رنگ استفاده میکنند زیرا سایه این رنگ از روشنایی کمتری در مقابل رنگ A1 برخوردار است و ظاهری کاملا طبیعی و زیبا دارد. اگر به دنبال لبخند هالیوودی هستید توصیه میکنیم این رنگ را انتخاب نکنید زیرا توقع و انتظار شما را برآورده نخواهد کرد.

اگر دوست دارید رنگ دندان شما یک درجه روشن‌تر شود باید این رنگ را انتخاب کنید زیرا رنگ طبیعی دندان بیش از ۷۰ درصد افراد اغلب رنگ A3 است. اغلب افرادی که به دنبال یک رنگ مطلوب و دلپذیری هستند از این نوع رنگ استفاده میکنند زیرا اهری بسیار طبیعی مخصوصا برای جوان‌های دارد که فقط به دنبال اصلاح طرح لبخند خود هستند. افرادی که دارای سن بالاتری هستند دارای دندان‌های تیزه نیز هستند که بهتر است از سایه‌هاب شماره بالاتر استفاده میکنند. برخی از افراد تصور میکنند دندان‌هایی که بلیچینگ شده‌اند تیره‌تر از این رنگ هستند اما دندان بلیچینگ شده سفیدتر به نظر میرسد زیرا طی فرآیند درمانی اکسید شده است.

انتخاب رنگ لمینت

  • B1 ، رنگی سفید برای لمینت دندان

یکی از سفیدترین رنگ‌هایی که برای ایجاد لبخند هالیوودی استفاده میشود و به صورت کاملا حرفه ای موجب سفیدشدن رنگ دندان فرد میشود استفاده از این رنگ است.

برخی از متخصصین زیبایی معتقد هستند این رنگ یکی از سفیدترین رنگ‌هایی است که میتوان برای زیباتر کردن دندان استفاده نمود. تا چندی پیش اغلب متخصصان زیبایی این رنگ را سفیدترین رنگ مینامیدند اما امروزه طیف رنگی سفیدتر از آن تولید شده است و بهتر است اگر به دنبال استفاده از یک رنگ سفید طبیعی هستید از رنگ‌های A1 تا b1استفاده نمائید. البته رتگ لمینت دندان افراد باید طبق سایه و رنگ طبیعی دندان افراد انتخاب شود.

  • B2، رنگی کاملا طبیعی و روشن برای لمینت دندان

این رنگ از برند ژاپنی شفو است و از جزو رنگ‌های سفید لمینت دندان است و از آن نیز برای لبخند زیبای هالیوودی نیز استفاده میشود که دارای سازگاری بالایی با بافت دهان و دندان است، قابلیت اتصال بسیار مناسب دارد و مقاومت آن در برابر سایش بسیار بالاست. افرادی که به دنبال ایجاد دندان‌هایی سفید و درخشان هستند از این نوع رنگ استفاده میکنند.

  • رنگ لمینت دندان bw

یکی از برندهای موجود در بازار در حال حاضر، رنگ BW است که یک برند ژاپنی آن را ارائه کرده است. این نوع از لمینت کاملا سفید است و به فرد این فرصت را می دهد تا لبخندی کاملا هالیوودی برای خود بسازد. به افرادی که پوست تیره دارند نمی توان توصیه کرد تا از این نوع از لمینت استفاده کنند چراکه سفیدی آن باعث خواهد شد تا ظاهر دندان ها مصنوعی به نظر برسد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 درصد تخفیف ویژه خدمات

تماس بگیرید 02122125551سعادت آباد بین سرو و کتاب پلاک ۱۱۹ واحد ۲